Thajská masáž

Thajská masáž Nové Zámky | Thajská masáž Šaľa

Thajská masáž Nové Zámky | Thajská masáž Šaľa

skende

rehabilitačné pomôcky na sedenie

Naše procedúry

Masáž chrbta a šijeMasáž zameraná na šiju, ramená, krížovú a bedrovú oblasť s dôrazom na ischiatický nerv. Opakovaním tejto masáže dochádza k odbúravaniu chronických bolestí chrbtice.

Táto masáž je ideálna pre tých, ktorí majú sedavú prácu a nemajú čas si poriadne pretiahnuť a uvoľniť pri každodennom strese svoj chrbát. Dočkáte sa dokonalého relaxu, za ktorý vám váš chrbát poďakuje.

masáž chodidiel Masáž, ktorá stimuluje nervové zakončenia v chodidle, kde ústia nervy z orgánov v celom tele. V Thajsku slúži refloxológia aj ako liečba a prevencia niektorých ochorení.

Kombináciou chladivých a hrejivých emulzií sa zvýrazní účinok tejto procedúry, ktorá sa v budhistických chrámoch využíva už vyše 3000 rokov.

bylinná masážThajská bylinná masáž pomocou bylinkových masážnych gulí je zameraná na vyváženie životnej energie, za pomoci stimulácie kanálov v ktorých prúdi. Za použitia špeciálnych bylín, z ktorých sú masážne gule vyrobené, a tepla, spoločne pracujú na uvoľňovaní svalových bolestí, napätia, vyživujú pokožku. Masáž stimuluje krvný a lymfatický obeh. Ukľudňuje telo a myseľ.

Výsledkom je detoxikácia organizmu, odstránenie toxínov z tela. Výrazný je aj jej aromaterapeutický efekt.

Olejová masážOlejová masáž má blahodarné účinky, masíruje sa prírodnými olejmi , má vysoko priaznivé účinky na myseľ, ale i na unavené svalstvo.

Pomáha pri bolestiach hlavy, problémoch s kĺbmi, celkovo posilňuje imunitu a človek po absolvovaní olejovej masáži sa cíti veľmi sviežo.

Tradičná thajská masážThajská masáž je suchá masáž, bez použitia olejov, len za pomoci malého množstva bylinkových balzamov. Thajská masáž je schopná nabudiť a uvoľniť myseľ a telo. Uvoľňuje svalové napätie, zmierňuje bolesť hlavy, bolesti chrbta.

Thajská masáž môže zlepšiť vaše zdravie: Telo sa vráti do rovnováhy, pomáha pri zlepšovaní krvného obehu a zvýšenie vitality.

kontakty

 

Pokiaľ hľadáte informácie ktoré nie sú zverejnené na tejto stránke, kontaktujte nás, radi Vám odborne poradíme.

Tel: +421 948 400 097 | E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 ! ONLINE REZERVÁCIA TU !

thai relax team

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload
thajská masáž thajsko masáže

| www.thajska-masaz.eu|

 

 

 

 

 

 

created by: Marek Sarvas